Kurdeşen olmaması beni memnun etti.

Geçenlerde bir arkadaşımla Jeju Adası’na bir geziye gittim ve güzel manzara ve lezzetli yemekler sayesinde keyifli vakit geçirmeyi başardım.

Ancak Soesokkak ve Seongsan Ilchulbong gibi harika turistik yerleri dolaştıktan sonra yorulduğum için Jeju Jungmun masajı yaptırmaya karar verdim.

Neyse ki kaldığım yerin yakınındaki Jungmun-dong Kavşağı’na yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesindeki Jungmunhyang Aroma Masaj Dükkanı’nı buldum, bu yüzden rezervasyon yaptırdım ve oraya gittim.

3

Öğretmenin tel üzerinden nazik anlatımı sayesinde binanın arkasındaki otoparka arabayı rahatlıkla park edebildim.

Mağazaya girer girmez, çeşitli taze çiçekler ve çiçek ağaçlarıyla dolu bir hanok hissi ile çok daha sakin hissettim.

Her şeyden önce, Jeju Çin masajına başlamadan önce, yönetmen benim ve arkadaşımın fiziksel durumunu kontrol etti ve anayasaya ve alerjilere göre özelleştirilmiş bir vücut programı sağladı.

Vücudu yorgunluk ve sertlikten kurtaracak 90 dakikalık bir aromaterapi tam vücut bakım kursu önerdi.Süresi ayrı ayrı ayarlanabiliyor ve adımların detaylı anlatımı anlaşılmasını kolaylaştırdı ve fiyatı da uygundu.

Bunun üzerine müdürün tavsiyesi üzerine bir kurs seçip hemen soyunma odasına gittim, temiz masaj kıyafetleri hazırlandığı için güvenle kullanabildim.

Önce ayak banyosuna gittik ve belirlenen koltukta zambakları tam açtıklarını gördük.Sıcak ayak banyosu suyu ve taze çiçeklerin ince kokusu sayesinde rahatladım.

Özellikle ayak banyosundaki suyun sıcaklığı çok soğuk veya çok sıcak olmaması için sabit tutulur ve Yunohana tozunu bıraktığınızda uzun yolculuklardan yorulan ayaklarınız daha pürüzsüz hale gelir ve nemle dolar. , bu yorgunluğu gidermek gibi görünüyordu.

Üstelik benimle sıcak çay hazırlarken, vücudumdan akan sıcak enerjiyi hissedebiliyordum, bu yüzden rahatladım ama alnımda biriken teri görünce atıkların çekildiğini hissettim.

Ayrıca yönetici bana ayak masajı yaptı ve sadece ayak tabanına değil, ayak bileğine ve ayağın arkasına da titizlikle baskı uyguladı.

Ayrıca ayak banyomu bitirdiğimde ıslak ayaklarımı kaygan olduğu için düşmemek için iyice sildim ama kesinlikle tedavi görüyormuşum gibi hissettim, hatta memnun kaldım.

Ve müdürün rehberliğinde vücut bakım odasına taşındık. Sadece tek kişilik odalar değil, ortak odalar da var, bu yüzden bir dahaki sefere ailemle gelmek güzel olurdu.

Seçtiğimiz çift kişilik odaya girdiğimizde, bu günlere hazırlık olarak iyice dezenfekte edildiğini görmek içimizi rahatlattı.

Özellikle masaj minderinin üzerindeki yeni tek kullanımlık çarşaflar sayesinde hijyenik olarak hiç dert etmeden alabildim ama el dezenfektanı da getirdikleri için temiz kullanabildiğim için memnun kaldım.

Tam vücut masajı ile devam etmek için yatakta sırtımıza bir vücut havlusu yerleştirildi ve üst vücuttan akupressure başlamaya karar verdik, ancak yatak o kadar yumuşak ki, uzanmak bile iyileştiğimi hissettiriyor.

Aslında, seyahat ederken sık sık bir sırt çantasını dik dağ yollarında yukarı ve aşağı taşımak zorunda kaldım, bu yüzden vücudum çok sert bir durumdaydı, ancak yönetici bu gergin kasları dikkatlice gevşettikçe vücudum daha rahat oldu ve gözlerim kapandı. Fark etmeden.

Ayrıca, el masajı ne kadar titiz, müdür tek elle bileğini tutan diğer eliyle parmakların eklemlerini gevşetir. Hatta bana bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

Özellikle uzun süredir yürüdüğüm için bacaklarım için oldukça zordu.

Ancak yönetici o kısmı kavradı ve eli ile ayak bileğinden leğen kemiğine kadar olan ağırlığı bastırdı ama hiç acımadı ve şaşırdım çünkü kasların yerini bulduğunu hissettim. Bacaklarımdaki şişlikler hafifledikçe bacaklarımın yeniden canlandığını hissettim.

Ve benim durumumda gerçekten endişeliydim çünkü küçük bir uyarıya bile kolayca duyarlı bir cilt tipim var.

Ancak, Jeju Jungmun Masajı doğal aroma yağı kullanır ve orta yoğunlukta bastırır, bu yüzden cildimin kızarmadığı veya kurdeşen olmadığı için tatmin oldum.

Dahası, Jeju Mukdol’u ısıtmak ve aşağı yukarı bastırmak için bir yöntem olan Jeju Jungmun Masajı düşündüğümden daha sıcaktı, bu yüzden vücudumdan ter damladı ve yorgun hissettim, bu yüzden cennetin olmadığını düşündüm.

Sadece bu da değil, elleri ve ayakları üşüyen elime mukdol koymak zorunda kaldım ve vücut ısısının yükseldiğini ve yorgun vücudumun hafiflediğini hissetmek güzeldi, ancak yönetici toksinleri atmakta gerçekten mükemmel olduğunu söyledi. .

Kurs bittikten sonra bile o kadar 출장마사지 uykum vardı ki bir süre ayağa kalkamadım ve bekleme odasında oturup uykulu gözlerime takıldım. Masaj yaptığım arkadaşım ertesi gün almak istediğini söyledi ve o kadar yakındı ki bir meşale oldu.

Bu sayede programın geri kalanını hiç yorulmadan bitirebildim.Bir dahaki sefere Jeju Adası’na gittiğimde tekrar Jeju Jungmun Masaj Dükkanı’nı kullanmayı düşünüyorum.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다