El yapımı bakımda

Hafta sonu buluşmaya söz veren tanıdık, hasta olduğunu ve masaj almak istediğini söyledi ve arkadaşına iyi bir fiyat masaj dükkanına eşlik etti.

Yorgun ya da hasta olan bir arkadaşını alıp ikinci kata inip ararsan bekleme süresini azaltabilirsin.

Rezervasyon zamanında kapıya ulaştım ve girişten selamladım. Rehberde kısa bir nefes vardı: Aroma masaj dükkanının listesi, el dezenfeksiyonu ve ücretsiz içecekler.

Deride bir sorun yoktu ve bu gün masaj almadım, bu yüzden bir saatlik kurs almaya karar verdim ve beklediğim için üzgünüm, diğer mağazalardan daha ucuz olan 90 dakikalık kurstan vazgeçtim.

İkna ettikten sonra, 90 dakika boyunca koklamaya karar verdi ve onu hazır bir duşa götürdü.

Duş bir kerelik bir şekilde hazırlandı ve çok hijyenikti ve parti duş odasını ziyaret etmeyi ve hoşuna gitti mi görmekten hoşlandı ve oynamadan önce yıkamayı severdi.

Kişisel koku masaj odasında sıcak bir yer vardı, yatak kullanımdan hemen sonra değiştirildi 스웨디시 ve yorgunluğu hafifletmek için iyi bir yer olan ince koku odaya yayıldı.

Her yatakta dolaplar var ve ayrı soyunma odaları kullanmadan her şeyi odadan çıkarmak kolay. Birçok insan gibi, bu mağaza sistemini hafızamda bırakmak istedim. Çünkü iyi görünüyordu.

Bir odada başka bir parti almadan boş bir yatakta rahatça beklediğini söyleyen yönetici sayesinde, arkadaş yönetimi sırasında dışarıda beklemeden aynı alanda kalabildi.

Tüm programlar mağazanın güç maskesine gidiyor; Gülümsemeyi kaybetmeyen dost yöneticiler, ayrılmadan önce durumu kısaca kontrol etmek için yağla ördüler.

Her yerde eşit kokulu bir masaj yapmaya başladım ve ilk kez görmek garipti.

Soru sormak için çok zaman harcadım ve uzun bir kariyere sahip olan ve doğal olarak diyaloga yol açan bir yöneticiyle tanışmak istiyorum.

Omzuma ve kaslarıma çok odaklandı. Hasta, hasta ve havalıydı.

Sırtını yumuşakça gevşetmiş, önkolunu gevşetmiş, ancak uyumayan ve ısıyı soğutmaya başlayan bir arkadaş tarafından gülüyordu.

Beyaz maniji yerini değiştirdi ve çeşitli şekillerde ele aldı: koku masajı kursları, gerektiğinde sırt ve ayaklarla yoğun bakım ünitesini kurtarmak için ipuçları içerir.

Arka kokuyu kontrol ettikten sonra, vücudunuzu sıcak bir şekilde havluyla sarmanın etkisini hissedebilirsiniz.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다