Gerekli belgeleri, kendi cep telefonunu ve kimlik doğrulamasını uygun şekilde koyabilirsiniz.

Merhaba! Bu size kredi ve finans haberlerini veren bir Hyunblog. Diğer mesleklere kıyasla, kamu görevlileri belirli bir gelir ve statü ile kredi alırken daha düşük faiz oranlarında kullanabilirler. Bunlar arasında, ticari bankaların tercihli kredileri ve kamu görevlilerinin emeklilik kredileri kamu görevlilerine daha fazla fayda sağlar, ancak çok sayıda kredi türü vardır ve seçmek zordur. Bugün, kamu görevlilerinin kredi türlerini öğrenmek için zamanımız olacak.
kamu görevlileri emeklilik kredisi
Kamu görevlilerinin kredileri büyük ölçüde üç kategoriye ayrılmıştır: emeklilik kredileri, öğrenci kredileri ve sözleşmeli bankacılık yetkililerinin tercihli kredileri.

Kamu Hizmeti Emeklilik Fonu’nun yeniden gözden geçirilmesi, Kamu Hizmeti Emeklilik Şirketi’nden hemen ödünç alınabilen bir üründür; Her yıl Ocak ayından itibaren bir yıl boyunca tahsis edilen tüm kopyalar kullanılmadan önce krediler mevcuttur. Kamu Hizmeti Emeklilik Servisi emeklilik kredileri genel kredilere ve özel kredilere ayrılmıştır.
Kamu görevlilerinin emeklilik şirketinin kredi limiti, kredi puanı göz önüne alındığında, personel kredisine ve özel kredilere bağlı olarak 5 milyon ila 50 milyon arasında değişecektir. Kore Merkez Bankası’nın hanehalkı kredisi faiz oranı ile bağlantılı olarak faiz oranı yaklaşık% 3,5. Ev satın alma, kiralama, yaşlı ebeveyn desteği, üç çocuk yetiştirme ve yeni evli çiftler gibi sosyal bakım koşullarına uygunsa,% 1 faiz oranı indirimi alabilirsiniz.

Şu anda, kamu görevlilerinin veya çocuklarının üniversite giriş ücretleri, öğrenim ücretleri ve öğrenim ücretleri için krediler olarak kamu emeklilik şirketinin kiralık öğrenim kredisi resmi adıdır.
sözleşme bankası memurları tercihli kredi
Bankalar ve kamu görevlilerinin emeklilik şirketleri tarafından yapılan krediler, sözleşmeli bankacılık yetkililerinin tercihli kredileridir. Diğerleri, finansal kurumlar için kredi olarak da adlandırılır. Şu anda Hana Bank, Kookmin Bank, Nonghyup Bank ve Woori Bank ile bir anlaşma var.
Kookmin Bank’ın kamu görevlilerinin kredi türleri
KB Lifelong Partner Kredi Kredileri
Görev süresi bir yıldan fazla olan kamu görevlileri içindir, 150 milyon kazanılan sınırdır ve kredi süresi beş yıla kadardır. Faiz oranı% 4.38 ~ 4.44’tür ve tercihli faiz oranı% 0,9 oranından yararlanırsanız,% 3.48 düşük faiz oranıyla kredi alabilirsiniz.
KB kamu görevlileri tercihli kredi
Kamu Hizmeti Emeklilik Şirketi ve Kookmin Bank tarafından yapılan KB Kamu Hizmeti tercihli kredi, bankanın kamu görevlileri için tercihli kredi ürünüdür. Kredi başvurusunda bulunmak için, kamu hizmeti emeklilik şirketi tarafından bir banka kredisi önerisi verilmelidir. Kredinin sınırı, görev süresine ve emeklilik maaşına bağlı olarak belirlenir ve kredi süresi 10 yıla kadardır;% 3.99 ila% 4.01 oranında faiz oranı ve tercihli faiz oranı% 1’e kadardır. En düşük faiz oranlarından% 1 tercihli faiz oranlarına uygulanırsa, faiz oranlarını% 2,99’a düşürebilirsiniz.

Emekli memurlar için Kookmin Bank hesabına birden fazla emeklilik transferi yapılmalıdır; faiz oranı% 3.98-4 ve kredi süresi beş yıla kadardır. Tercihli faiz oranı% 1’dir ve tercihli faiz oranı avantajları alırsanız, faiz oranlarını% 3.98’e düşürebilirsiniz.
Shinhan Bank’ın kamu görevlilerinin kredi türleri

Kamu görevlilerinin atanması ve kamu görevlilerinin başarılı olması için başvurabilen kamu görevlilerinin tercihli kredisidir. Sınır 150 milyon won’a kadar kazanılır ve uygulama yöntemi doğrudan şubeyi ziyaret etmelidir. Faiz oranı% 4.38 ~ 4.42’dir ve% 1 tercihli faiz oranı alırsanız, faiz oranı% 3.42’ye düşecektir.
genel kamu hizmeti kredisi
Üç aydan fazla bir süredir görev yapan kamu görevlileri için akıllı telefonlarla başvurabilen 폰테크 çevrimiçi bir kredidir. Sınır 150 milyon won’a kadar kazanılır ve faiz oranı% 4.28 ~% 4.32’dir ve% 0,9 tercihli faiz oranına uygulanırsa en düşük% 3.38 faiz oranıdır.
Shinhan Bank Elitron
Faiz oranı biraz daha yüksek olan% 4.68 ila% 5.68’dir, ancak kredi sınırı 200 milyona kadardır;% 1 tercihli oran uygulandığında, asgari faiz oranı% 3.68’dir.
Nonghyup kamu görevlilerinin kredi türleri
NH e-kamu kredisi
Bir yıldan fazla bir süredir çalışan kamu görevlileri için bir kredi. 50 milyona kadar kredi limiti ve akıllı telefonla uygun şekilde başvurabilirsiniz. Faiz oranı% 4.34 ~ 4.46’dır ve tercihli oran% 0.4’e düşerse% 3.94’e düşürülebilir.
NACF heyecan verici işçi kredisi
Çalışanlar için bir kredi ürünüdür, ancak kamu görevlileri için de başvurabilirler; sınır en yüksek 250 milyon kazandı ve bir yıldan fazla bir süredir görevde olmalı. Faiz oranı% 4.34 ~ 4.48’de belirlenir ve% 0.4’lük tercihli bir faiz oranı alırsanız, faiz oranı% 3.94’e düşer.
NH Yeni Kamu Hizmeti tercihli kredisi
Kamu görevlilerinin atanması ve kamu görevlilerinin başarılı olması için başvuruda bulunabilecek bir kredidir. Maksimum limit 30 milyon kazandı ve faiz oranı% 3.77 ~% 3.99. Tercihli faiz oranı% 1’e kadar alınabilir ve tüm tercihli faiz oranları uygulanırsa, faiz oranı% 2,77’ye düşecektir.
banka memurları tercihli kredi önerisi
Son zamanlarda, akıllı telefonlarda veya çevrimiçi olarak başvurabilen birçok yüz yüze kredi ürünü piyasaya sürüldü ve mobil krediler doğrudan şubeleri ziyaret eden ve başvuranlardan daha düşük bir faiz oranına sahip. Gerekli belgeleri, kendi cep telefonunu ve kimlik doğrulamasını koyarsanız, uygun şekilde başvurabilirsiniz.Bu nedenle, banka memurları tercihli krediler seçerken, mobil veya çevrimiçi olarak başvurabilecek yüz yüze kredi ürünleri önerilir.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다