Bireyin kredi derecesine bağlı olarak farklı şekilde uygulanır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, bir bilgisayar veya akıllı telefon varsa, yaşamak için gereken her şeyi çözebilecek bir dünya var. Karmaşık belgeler ve kredi taraması için uzun zaman alan finans endüstrisi, kredi başvurusunu ve ödemeyi mobile indirdi. Kişisel bilgi güvenliği sistemi güçlendirilir ve kolaylık vurgulanır ve tüketiciler giderek daha uygun hale gelir. Bu yüzden bugün, İnternette kolayca kullanılabilecek şehir bankası mobil kredi türünü öğreneceğiz ve her ürünün koşullarını ve niteliklerini öğrenmek için zamanımız olacak.

şehir bankası ziyaretsiz servis

Şehir Bankası, şubeleri ziyaret etmeden herhangi bir zamanda uygun şekilde başvurabilmeleri ve kullanmaları için kredi ürünleri ve mevduat ürünleri sunmaktadır. Çek kartları ve OTP kartları da başvurabilirsiniz. Kendinizi onayladıktan sonra bir hafta içinde alabilirsiniz.

1. Hazırlıklar

– Kimlik kartı

– Cep telefonunuz veya resmi sertifikanız.

– Tahya’nın kendi geojang’ı.

2. Kullanım yöntemi

Cep telefonu / sertifika aracılığıyla kendi kimlik doğrulaması > Kullanılacak ürün uygulaması > kimlik kartının sunulmasından sonra onay > diğer hesapların onayı > ürün kullanımı

Citibank mobil kredi türleri

Öyleyse, Citibank’ın mobil kredi türünü öğreneceğiz. Hepsi İnternette başvurabilen ürünlerdir ve şubeyi kendi kimlik doğrulaması yoluyla ziyaret etmeden taramadan yürütmeye kadar kullanılabilecek ürünlerdir.

1. Şehir Daha Hızlı Krediler

Şehir Bankası ile bir anlaşma olmadan kullanılabilecek bir kredi kredisi ürünüdür. En düşük yıllık% 3.58 faiz oranına sahip 50 milyon kazanılan fona kadar kullanılabilir ve orta vadeli geri ödeme ücreti yoktur. 25 yaş ve üstü – 60 yaş ve üstü veya profesyonel bir serbest meslek sahibi olan City Bank’ın iç incelemesinden sonra uygun kişi.

[Kredi şartları]

– Kredi sınırı: Aylık gelirin yirmi katına kadar en az 5 milyon won’dan 50 milyon won’a kadar kullanılabilir. Şehir bankası yerleşim yöntemine göre sınır belirlenir.

– Kredi süresi: Bireysel krediler 비대면폰테크 için 5 yıla kadar mevcuttur ve ana oran eşitlikli bir geri ödeme ise, 3 – 5 yıl ve vade tarihi için bir yıl kullanılabilir.

2. City Oneclick Kredi Kredileri (Kart Müşterileri için)

Bir tıklama ile hızlı bir şekilde kullanılabilecek güvenli bir bankacılık kredisi olarak adlandırılabilir; gerekli belgeler olmadığı için daha uygundur ve yine de orta vadeli bir geri ödeme ücreti yoktur. 19 yaş ve üstü Koreliler olarak, bireysel kredi kartlarını kullanmalı ve işletmeler, kontroller ve BC kartları kullanan müşteriler hedeften çıkarılmalıdır; Ayrıca, KCB kredi puanı 855 veya daha fazla olmalıdır.

[Kredi şartları]

– Kredi limiti: Kredi limiti için en az 5 milyon won’dan 50 milyon won’a kadar kazanılır, ancak en yüksek limitler mevcut değildir ve bireysel kredi derecesine bağlı olarak farklı şekilde uygulanır.

– Kredi süresi: Eşit bir ana geri ödeme durumunda, 3 ila 5 yıl kullanılabilir ve vade tarihi geri ödemesi durumunda bir yıl kullanılabilir, ancak geri ödeme yöntemi ve süresi standartlarına göre değişebilir.

3. Çalışan kredi kredisi

Son Citibank mobil kredi türü, beş yıla kadar 180 milyon kazanılan fonları kullanabilen işçiler için kredi kredisi ürünüdür.

[Kredi hedefi]

– 19 yaş ve üstü bir işçi olarak, Ulusal Sağlık Sigortası aboneleri

– Şehir bankası veya diğer 1 banka hesabına sahip müşteriler

– En az altı kez sağlık sigortası ödendi.

[Kredi şartları]

– Kredi limiti: Kredi limiti için aylık gelirin 24 katına kadar kazanılan en düşük 50.000’den 180 milyona kadar kazanabilirsiniz. Eksi bir pas defter olarak da kullanılabilir, ancak bu durumda sınır 70 milyon won azalır.

– Kredi süresi: Bireysel krediler için 5 yıla kadar, anapara eşitliği için 3 – 5 yıl, anapara için% 10 Kyugneu eşitlik geri ödemesi için 2 yıl ve vade tarihi geri ödemesi için 1 yıl kullanılabilir. Eksi pas defterleri bir yıl boyunca mevcuttur.

Bugün, Citibank mobil kredilerinin türünü öğrenmek için zamanımız var ve bu bir finans sektörü ürünü, bu yüzden kullanımda bir sınırlama var.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다